Nowe połączenie z poznańskiej Ławicy! Dokąd polecimy?

2021-10-15 12:31
ryanair
Autor: Pixaby Zdjęcie poglądowe

Od grudnia linie Ryanair uruchomią po dwa rejsy w tygodniu pomiędzy Portem Lotniczym Poznań-Ławica i angielskim lotniskiem Leeds Bradford – poinformowały w czwartek służby prasowe Ławicy i przewoźnika.

Rzecznik prasowy Portu Lotniczego Poznań-Ławica Błażej Patryn przekazał, że w czwartek linia lotnicza Ryanair wprowadziła do sprzedaży bilety na połączenie na nowej trasie z Poznania do angielskiego portu Leeds Bradford.

Nowa trasa będzie częścią zimowego rozkładu lotów i zostanie uruchomiona od 4 grudnia. Wyloty zaplanowane zostały z częstotliwością dwóch rejsów w tygodniu - w każdy wtorek i sobotę - i realizowane będą z wykorzystaniem samolotu typu B737-800

podał. Patryn zaznaczył, że nowe połączenie potwierdza, iż linie Ryanair konsekwentnie realizują plan odbudowy ruchu lotniczego, a poznańskie lotnisko jest tego beneficjentem.

Przed nami, jeszcze w sezonie jesiennym 2021, uruchomienie przez Ryanaira zupełnie nowych połączeń do Brukseli, Ammanu, Helsinek i Manchesteru, wznowienie trasy do Cork, a teraz od 4 grudnia Leeds Bradford Prosto z Poznania

podkreślił.

Dyrektor sprzedaży i marketingu linii Ryanair w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach Olga Pawlonka oceniła, że liczba podróży lotniczych wraca do poziomu sprzed pandemii. "A my rozwijamy siatkę połączeń. Ryanair odbierze tej zimy 55 nowych samolotów Boeing 737-8200 +Gamechanger+, w tym osiem trafi do floty Buzz w Polsce" - wskazała.

Przewoźnik poinformował, że do soboty bilety na połączenia na nowej trasie z poznańskiego lotniska będą sprzedawane w promocyjnej cenie. (PAP)

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE