Koncerty

Next Fest Music Showcase & Conference w Poznaniu. Czas na muzyczne emocje. Zobaczcie co działo się pierwszego dnia festiwalu!

Trwa NEXT FEST Music Showcase & Conference. To wielkie święto muzyki i nie tylko. Zobaczcie co dzieje się w stolicy Wielkopolski. W programie zaplanowano wiele koncertów, spotkań i konferencji! Szczegóły w artykule.

Next Fest Music Showcase & Conference to aż trzy dni wypełnione 130 koncertami debiutantów i doskonale znanych publiczności zespołów oraz dyskusji o rynku muzycznym. Dlatego od 18 do 20 kwietnia aż w 16 lokalizacjach w Poznaniu będą zjawiać się setki artystów i delegatów!

Poznań stał się muzyczną stolicą Polski. Czas na festiwal Next Fest Music Showcase & Conference!

W ramach festiwalu odbędzie się 130 koncertów w 16 lokalizacjach w centrum miasta. Mocnym punktem programu są koncerty na Placu Wolności. To tutaj wystąpią headlinerzy, jak Kaśka Sochacka, Vito Bambino, Kacperczyk, Małgorzata Ostrowska i Kasia Lins. Druga scena na Placu Wolności to seria darmowych koncertów, na które wstęp będą mieć wszyscy, bez względu na to, czy mają bilety. Scena będzie należeć do artystów z programu My Name Is Poznań oraz zespołów zaproszonych przez Estradę Poznańską.

W programie NEXT FEST znaleźli się m.in., zachwycający wspólnym materiałem Łona x Konieczny x Krupa, jedna z najbardziej wyrazistych postaci na polskiej scenie hip-hopowej ostatnich lat Avi, podbijająca zagraniczne sceny Kinga Głyk, finalistka „America’s Got Talent” Sara James, powracający po przerwie Fismoll, debiutujący solo Tomek Ziętek czy Julia Kamińska.

Zobaczcie nasze zdjęcia z pierwszego dnia festiwalu!

Żona sławnego muzyka zachwyca w sieci. Niejedna nastolatka mogłaby pozazdrościć Ewie Lubert figury i porcelanowej cery. Jak ona to robi?