Mgławice nie schłodzą w tym roku poznaniaków!

2021-06-16 20:42
Aquanet ustawia unowocześnione mgławice wodne!
Autor: Aquanet Facebook Aquanet ustawia unowocześnione mgławice wodne!

Jak twierdzi poznański Aquanet - "ryzyko zachorowania jest nadal duże".

Ludzie się przy tym mogą zbierać, dotykać guzika, który uruchamia mgławice, to nie byłoby dezynfekowane. Plus dzieci, które nie są jeszcze zaszczepione póki co. Oceniamy to ryzyko za zbyt wysokie.

Mówi Dorota Wiśniewska z Aquanetu. Mgławice zostały wprowadzone kilka lat temu, zamieniły wtedy tradycyjne kurtyny wodne, bo zużywają mniej wody.

Planujemy nie uruchamiać zdrojów i mgławic do momentu odwołania stanu pandemii. Mówię tez o zdrojach, czyli punktach, w których można napisać się wody, czyli mówię tu o dwóch rzeczach.

Dlatego bardzo ważne jest w najbliższych dniach odpowiednie nawadnianie się we własnym zakresie. Temperatury w Poznaniu mają przekroczyć 30 stopni Celsjusza.

Jak zmieniły się nasze potrzeby i jak powinno wyglądać idealne mieszkanie po pandemii i lockdownie?
Magda z M jak miłość pokazała nocną akcję ze swoim mężczyzną! Nikt się nie spodziewał czegoś tak obrzydliwego

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy zakaz handlu w niedziele powinien być zniesiony w czasie pandemii?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE