Magda Gessler

i

Autor: Robert Stachnik/x-news

Magda Gessler odwiedziła Poznań. Burgerownia GigaBuła ostro skrytykowała restauratorkę znaną z "Kuchennych Rewolucji"

2022-11-22 12:03

Magda Gessler często budzi skraje emocje. W miniony weekend znana restauratorka odwiedziła Poznań. Suchej nikti na niej pozostali przedstawiciele burgerowni GigaBuła. - Zero profesjonalizmu. Cieszymy się, że nikt nie dostał z tacki - napisali.

Magda Gessler w Poznaniu

Magda Gessler w minioną sobotę (19 listopada) była na otwarciu Food Fyrtla w centrum handlowym Posnania w Poznaniu. Znana restauratorka, która ma m.in. swój program "Kuchenne Rewolucje" oceniała wraz z innymi gośćmi dania serwowane w tym miejscu.

GigaBuła o Magdzie Gessler

Jednym z lokali, który działa w centrum handlowym Posnania jest burgerownia GigaBuła. Przedstawiciele restauracji opowiedzieli o spotkaniu z restauratorką i nie pozostawili na niej suchej nitki. - Już na początku gdy Magda Gessler usłyszała nazwę „giga smierdziel”, nasza super telewizyjna gwiazda od razu zaczęła grymasić. Burger leżał i czekał ponad 30 min zanim Pani Magda go spróbowała... Spróbowała to dużo powiedziane, ledwo skubnęła (edit: polizała) mięso i powiedziała po prostu - „do dupy”, a na sam koniec poleciła innego burgera - napisali przedstawiciele GigaBuły.

Właściciele restauracji dodali, że opinia znanej restauratorki była nierzetelna. - Zero profesjonalizmu. Cieszymy się, że nikt nie dostał z tacki - przyznali.

Na koniec swojego posta w mediach społecznościowych wbili jeszcze jedną szpileczkę w Magdę Gessler. - Pani Magda nie musi nas przepraszać, bo nasz szef IsAmU też nie lubi jeść w Pani restauracjach - zakończyli swój post.

Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE