Liderka ANTYSZCZEPIONKOWCÓW SPALIŁA SPRZĘGŁO! Zbiera na nowe!

2021-07-30 18:51
Szczepienie
Autor: whitesession/Pixabay/cc0

Liderka antyszczepionkowców, Justyna Socha opublikowała w mediach społecznościowych apel do internautów o pomoc. W jej samochodzie doszło do awarii sprzęgła. Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Justyna Socha jest przewodniczącą Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach Stop NOP. Słynie z głośnych akcji, w których odradza szczepienie się. Była między innymi w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu, gdzie pytała ludzi "po co zmieniają swoje DNA". Protestowała również pod domem prezydenta Poznania, Jacka Jaśkowiaka. 

Najgłośniej jednak było o jej próbie wejścia na koncert tylko dla zaszczepionych osób. Jako przeciwniczka szczepień Socha nie została tam wpuszczona. Na miejscu interweniowała policja, Socha została zatrzymana.

Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu we Wrocławiu

Tymczasem w mediach społecznościowych liderki antyszczepionkowców pojawił się post, w którym prosi ona o pomoc finansową. 

Spaliłam sprzęgło. Nowe kosztuje 1000 zł bez robocizny. Jeśli uważasz, że moja praca jest ważna, możesz mnie wesprzeć

pisze Socha. Dalej podaje numer konta i inne dane do przelewu. Post ten bez problemu odnajdziecie w mediach społecznościowych. My celowo go tutaj nie zamieszczamy. 

Liderka antyszczepionkowców dodała, że ewentualną nadwyżkę wpłaci jako darowiznę dla STOP NOP, bo “czekają faktury za pomoc prawną dla poszkodowanych”. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE