Licytacje WOŚP nadal trwają? Zobacz rekordowe aukcje, nawet za pół miliona złotych

2021-02-01 12:00

Pomimo tego, iż finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się wczoraj, kilka rekordowych licytacji nadal trwa. Można kupić Ferrari czy koszulkę Roberta Lewandowskiego z finały Ligi Mistrzów. Zobacz w naszej galerii rekordowe aukcje dla WOŚP, które cały czas trwają.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – znają ją chyba wszyscy w Polsce, a nawet na świecie. Wielki finał z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Każdego roku udaje się zebrać jeszcze więcej pieniędzy dla potrzebujących! Każdy może dorzucić swoją cegiełkę wrzucając pieniądze do puszki, albo… licytując coś naprawdę wyjątkowego! Wyszukaliśmy dla Was najciekawsze aukcje WOŚP 2021!

Kliknij i zobacz w naszej galerii jakie aukcje w tym roku osiągają największe sumy!

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Ryszard Szurkowski nie żyje. Tak walczył o powrót do zdrowia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE