Lech Poznań - Pogoń Szczecin. Tak bawili się kibice na Enea Stadionie [ZDJĘCIA]

2024-04-08 9:57

Lech Poznań pokonał Pogoń Szczecin 1:0 w hicie 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Tym samym Kolejorz jest ciągle w grze o mistrzostwo Polski. Na trybunach Enea Stadionu zasiadło ponad 30 tysięcy kibiców. Zobaczcie zdjęcia.

Lech Poznań - Pogoń Szczecin. Mecz na szczycie dla Kolejorza

Mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin nie miał zdecydowanego faworyta. Lechici nie grają ostatnio najlepiej, a szczecinianie z kolei mieli w nogach 120 minut meczu Fortuna Pucharu Polski z Jagiellonią Białystok.

Kibice obejrzeli przy Bułgarskiej wyrównane starcie, a kluczowy moment wydarzył się w 77. minucie. To właśnie wtedy Mikael Ishak strzelił jedynego gola w meczu i dał Kolejorzowi upragnione zwycięstwo.

Lech - Pogoń. Tak bawili się kibice

Piękna pogoda, mocny rywal, duża stawka meczu - to wszystko z pewnością sprawiło, że na meczu pojawiło się naprawdę wielu kibiców. Spotkanie Lech - Pogoń oglądało 34 207 kibiców. Zobaczcie zdjęcia z trybun.

Czy wierzysz, że Lech Poznań zostanie mistrzem Polski w 2024 roku?