Lech Poznań - Djugardens w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów?

i

Autor: PAP/Jakub Kaczmarczyk Lech Poznań - Djugardens w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów?

Bilety na mecz Lech Poznań - Djugardens w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy sprzedają się znakomicie! Gdzie kupić? Jakie ceny?

2023-03-09 8:51

W 1/8 finału Ligi Konferencji Europy Lech Poznań zmierzy się z drużyną Djurgardens. Kiedy odbędzie się to spotkanie? Gdzie kupić bilety na mecz Lech - Djurgardens? Ile kosztują bilety na mecz LKE? Klub opublikował szczegóły dotyczące sprzedaży wejściówek, a te sprzedają się błyskawicznie!

Lech Poznań - Djurgardens w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy

Lech Poznań fantastycznie spisuje się w tegorocznym sezonie w europejskich pucharach. Kolejorz w 1/16 finału Ligi Konferencji Europy wyeliminował Bodo/Glimt. W kolejnej rundzie Kolejorz zmierzy się z Djurgardens, czyli 12-krotnymi mistrzami Szwecji. Rywal Kolejorza wygrał swoją grupę LKE z 16 punktami i dopiero teraz dołącza do wiosennych starć.

Kiedy mecz Lech Poznań - Djurgardens?

Mecze 1/8 finału Ligi Konferencji Europy zaplanowane są na 9 i 16 marca. Kilka godzin po losowaniu UEFA opublikowała dokładny terminarz. Wiadomo, że mecz w Poznaniu odbędzie się 9 marca o godz. 21:00.

Bilety na mecz Lech Poznań - Djurgardens

Na ostatnim meczu Lech Poznań - Bodo/Glimt na trybunach zasiadło ponad 34 tysiące kibiców. Należy się spodziewać, że starcie Lech - Djurgardens także przyciągnie wielu fanów Kolejorza. Bilety na mecz Lech - Djurgardens są już w sprzedaży. Ile kosztują bilety na mecz 1/8 LKE w Poznaniu?

  • Bilet normalny na trybuny Anioły i Czapczyka kosztuje 120 złotych
  • Bilet normalny na trybuny Białasa i Kocioł kosztuje 90 złotych.
  • Bilet ulgowy na trybuny Anioły i Czapczyka kosztuje 96 złotych
  • Bilet ulgowy na trybuny Białasa i Kocioł kosztuje 72 złote

Klub przygotował także promocje dla karnetowiczów oraz kibiców, którzy byli na stadionie podczas starcia z Bodo/Glimt.

  • Karnetowicze wejściówkę normalną kupią za 65 zł (strefa B) oraz 90 zł (strefa A).
  • Kibice, którzy mieli zakupione normalną wejściówki na spotkanie Kolejorza z FK Bodø/Glimt, za starcie ze Szwedami zapłacą 75 zł (strefa B) oraz 100 zł (strefa A) złotych. Klub podkreśla, że promocja obowiązuje do niedzieli (26 lutego) do 23:59.

Dokładne szczegóły sprzedaży biletów znajdują się na oficjalnej stronie klubowej Lecha Poznań.

Ile biletów sprzedano na mecz Lech Poznań - Djurgardens?

Ile biletów sprzedano na mecz Lech Poznań - Djurgardens? Wejściówki bardzo szybko się rozchodzą i wiele na to wskazuje, że na meczu 1/8 Ligi Konferencji Europy będzie komplet publiczności.

- 500 sztuk mniej więcej w systemie w tym momencie, a jeśli ktoś chce "przyfilować" miejsca wzdłuż prostych, to w środę wieczorem będą się zwalniać rezerwacje, ale to będzie 30-40 sztuk. - przekazał we wtorek (7 marca) po godz. przed godz. 19:00 rzecznik prasowy Kolejorza, Maciej Henszel.

Sonda
Czy Lech Poznań awansuje do 1/4 finału Ligi Konferencji Europy?
Tak kibice Lecha Poznań świętują mistrzostwo Polski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE