Kotka ze zmiażdżoną miednicą po wypadku walczy o sprawność

i

Autor: ratujemyzwierzaki.pl

Kotka po wypadku walczy o sprawność! Każdy może jej pomóc!

2023-01-30 10:30

Kotka ze zmiażdżoną miednicą walczy o życie i odzyskanie sprawności po wypadku.. Kotka po wypadku, uratowana przez dwóch chłopców, którzy zainteresowali się jej losem i przenieśli w bezpieczne miejsce. Fundacja opiekująca się kotką apeluje o pomoc. Jak można pomóc kotce?

Kotka została podopieczną fundacji NaszeZoo.pl. Kotka ma zmiażdżoną miednicę, stłuczoną panewkę udową, rozerwane powłoki brzuszne i przesunięty pęcherz. Poza tym była bardzo osłabiona i musiała mieć tuż przed operacją przetoczoną krew. 

Kotka o imieniu Rokitka trafiła na stół operacyjny, a sama operacja ma być bardzo skomplikowana. Proces leczenia zwierzęcia będzie kosztował 6300 zł: Dlaczego tak dużo? Operacja pęcherza i miednicy to koszt 4 tysięcy złotych, diagnostyka kosztuje 1500 złotych, do tego dochodzi transfuzja krwi i znieczulenie. Do niej musimy doliczyć koszty hospitalizacji, późniejszej rehabilitacji i utrzymania kota.

LINK DO ZBIÓRKI TUTAJ

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!