Kobieta z zarostem Tik Tok

i

Autor: Tik tok @khosinkanyezibuthelezi/Canva

Tik Tok

Jest kobietą z zarostem. Niczego się nie wstydzi i publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych

2023-09-27 11:26

Mowa o Khosi Nkanyezi Buthelezi, kobiety pochodzącej z Republiki Południowej Afryki, która stała się znana w internecie, dzięki eksponowaniu swojej... brody. Afrykanka opowiada o swojej chorobie i odważnie eksponuje twarz pokrytą owłosieniem.

Jej konto na TikToku śledzą dziesiątki tysięcy fanów. Khosi Nkanyezi Buthelezi ma zarost, ale jest świadomą i pewną siebie kobietą. Co jest przyczyną jej nietuzinkowego wygląu?

"Dorastałam przyzwyczajona do tego, że owłosione kobiety były postrzegane jako błogosławione i silne"

Mieszkanka RPA podkreśliła, że po raz pierwszy zauważyła u siebie nadmierne owłosienie gdy była nastolatką, ale nie przejmowała się tym, ponieważ starsze kobiety w jej rodzinie, wyglądały tak samo. – Dorastałam przyzwyczajona do tego, że owłosione kobiety, takie jak moje ciotki, były postrzegane jako błogosławione i silne, więc pomyślałam, że to coś, co odziedziczyłam – powiedziała Khosi, cytuje serwis ludzie.fakt.pl.

Kobieta próbowała walczyć z zarostem, usuwała go woskiem, maszynką do golenia, poddała się też depilacji laserowej. Pomimo że przeszła 10 serii z laserem - zarost nadal odrastał.

Kobieta zaakceptowała swój wygląd

Khosi Nkanyezi Buthelezi przestała walczyć o gładką skórę i postanowiła, że zacznie życie na nowo, ale z akceptacją swojego wyglądu. Dlatego zapuściła zarost i publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. 

Afrykanka przyznała, że gdy wychodzi na ulicę, ludzie patrzą na nią z zaciekawieniem i zdziwieniem i choć na początku to akceptowała, teraz domaga się szacunku, na jaki zasługuje - cytuje serwis. Tym samym Khosi chce żyć, jak każdy człowiek i nie zamierza się ograniczać przez swój wygląd. Afrykanka być może doda odwagi osobom, które borykają się z podobnym problemem.

Mężczyzna ciągle gubił okulary. Postanowił wytatuować je sobie na twarzy
Kobieta z zarostem Tik Tok

i

Autor: Tik tok @khosinkanyezibuthelezi/Canva
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE