Fundacja traci swój lokal - 50 kotów może trafić na ulice

i

Autor: FB/Fundacja NaszeZoo.pl

Fundacja traci swój lokal - 50 kotów może trafić na ulice!

2021-12-10 16:40

To głównie zdziczałe i schorowane zwierzęta. Pozostał już niecały miesiąc, aby znaleźć dla nich nowe miejsce. Teraz Fundacja NaszeZoo.pl apeluje do Miasta o pomoc.

Bez lokalu, w którym będziemy mogli bezpiecznie przetrzymywać zwierzęta wymagające opieki, nie będziemy w stanie tak skutecznie działać i zwalczać tej bezdomności, a która niestety w Poznaniu jest bardzo duża. Bardzo liczymy na wsparcie miasta.

- mówi Michalina Zabłocka z Fundacji Naszezoo.pl i dodaje, że są oni jedną z największych i najskuteczniejszych organizacji, które pomagają miastu w walce z bezdomnością zwierząt.

My co roku kastrujemy kilkaset psów i kotów, znajdujemy dla nich domy. Realnie myślę, że odciążamy też poznańskie schronisko z setek zwierząt, które bez naszego wsparcia musiałyby trafić dodatkowo do tej placówki. 

Jeśli fundacji nie uda się znaleźć nowego lokalu, część zwierząt trafi na ulice miasta, gdzie najprawdopodobniej nie przetrwają zimy, a reszta do poznańskiego schroniska. Tam mogą zostać uśpione.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 10.12.2021

QUIZ. Geograficzne rekordy świata. Nawet szkolna "szóstka" nie gwarantuje maksa

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się najwyższy wodospad na świecie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE