Festiwal Roślin w Poznaniu

i

Autor: Festiwal Roślin

IMPREZA

Festiwal Roślin w Poznaniu. Zbliża się wyjątkowe wydarzenie dla miłośników zielonych dekoracji! [SZCZEGÓŁY]

2023-09-22 13:02

To największy w Polsce targ roślin doniczkowych. Festiwal Roślin w Poznaniu zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem! Kolejna edycja tego popularnego wydarzenia coraz bliżej. Fani zielonych dekoracji powinni odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie między 30 września a 1 października.

Festiwal Roślin 2023 w Poznaniu

Poprzedni sezon to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. - Dlatego... nie spoczęliśmy na laurach i zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Każdą roślinę zamawiamy w dużej ilości, abyście mogli wybierać z całej półki albo wózka podobnych roślin i zdecydować się na tę, która waszym zdaniem jest najpiękniejsza - zachęcają organizatorzy.

Festiwal Roślin w Poznaniu

i

Autor: Festiwal Roślin

Festiwal Roślin 2023 w Poznaniu. Co w ofercie?

- Co sezon zmieniamy wzory doniczek, więc tu też spodziewajcie się wyselekcjonowanych nowości. Tradycyjnie w ofercie znajdziecie naszą bestsellerową książkę, nawozy, podłoża, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze - wymieniają pomysłodawcy wydarzenia. - Pamiętajcie, że nieustannie odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami, szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała na nas istotnie. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć - dodają.

Dlaczego warto zajrzeć na poznański Festiwal Roślin?

💚 rośliny doniczkowe bez zbędnych pośredników;

💚 na cenówkach drukowane są ceny festiwalowe oraz podobnej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie;

💚 ceny już od 5zł;

💚 małe i duże rośliny oraz doniczki;

💚 wyselekcjonowane: ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów;

💚 ogromny wybór;

💚 jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ droga od ogrodników na Festiwal jest bez zbędnych pośredników.

Festiwal Roślin w Poznaniu

i

Autor: Festiwal Roślin

Kiedy Festiwal Roślin w Poznaniu? Gdzie Festiwal Roślin w Poznaniu?

Festiwal Roślin w Poznaniu odbędzie się 30 września i 1 października w pawilonie 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich. W sobotę wydarzenie można odwiedzić między 8:00 a 20:00, zaś w niedzielę między 10:00 a 18:00. Wstęp na Festiwal Roślin jest bezpłatny. Za rośliny zapłacicie gotówką, kartą lub BLIKIEM.

Więcej informacji dostępnych TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE