Drzewa, bluszcze, rośliny doniczkowe i warsztaty. To ​Jesienny Targ Ogrodniczy

2021-09-30 12:16
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Autor: Grupa MTP Międzynarodowe Targi Poznańskie

To będzie prawdziwa gratka dla ogrodników. Od 2 do 4 października na MTP trwa Jesienny Targ Ogrodniczy. Wystarczy mieć balkon, a nawet parapet, żeby stworzyć tam własny ogród. Choć dla posiadaczy większego terenu też coś się znajdzie. Sprawdźcie szczegóły!

Nie ważne czy macie wielki ogród, balkon czy tylko mały parapet. Na ​Jesiennym Targu Ogrodniczym każdy znajdzie coś dla siebie. Od 2 do 4 października pawilonem 3 na MTP zawładną rośliny i ich hodowcy.

Będzie okazja, żeby obejrzeć i nabyć najróżniejsze gatunki. Rośliny doniczkowe, sukulenty, drzewa do ogrodu czy bluszcze to tylko niektóre z propozycji.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

- Będzie można spotkać i kupić szeroką ofertę roślin doniczkowych. Ale także to, co sadzi się jesienią w ogrodzie, czyli rośliny, które lubią zimno. Jak chociażby bluszcz czy bukszpan, który ostatnio cieszy się wielką popularnością.

Mówi Paulina Maciecka, dyrektorka Jesiennego Targu Ogrodniczego.

Jeśli potraficie ususzyć nawet kaktusa, to warto wpaść na warsztaty i dowiedzieć się jak podlewać czy przesadzać rośliny. Tym bardziej że wstęp jest darmowy.

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE