Doniu zmienia styl muzyczny

i

Autor: Youtube / S&G Music Doniu zmienia styl muzyczny

Doniu zmienia styl muzyczny! Nowa piosenka rapera z Poznania zaskakuje! [WIDEO]

2020-02-11 12:31

Doniu to jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Dominik "Doniu" Grabowski pochodzi z Poznania. Jego największe hity zna praktycznie każdy. Okazuje się jednak, że muzyk postanowił zmienić swój styl muzycznego i zrezygnować z rapu. Jaką muzykę prezentuje więc teraz? Zobaczcie!

Doniu to raper, który urodził się w Szmotułach, ale przez zdecydowaną większość swojego życia związany jest z Poznaniem. Jego największe hity ujrzały światło dzienne już dobrych kilka lat temu. To między innymi kawałki „Suczki” czy „Przestrzeń”. W ostatnim czasie jednak raper stopniowo od kilku lat zmienia swój styl muzyczny. Rap zostawił daleko w przeszłości, kilka lat temu wrócił z singlem nagranym z reprezentantką Eurowizji Junior, Olivią Wieczorek. Z kolei w 2020 roku wraca z singlem w którym... śpiewa. Tak, raper, który śpiewa. Co więcej, nawet fajnie mu to wychodzi!

"Pytam czy zatańczysz" to utwór w dawnym stylu a'la retro. To też zaskakujące połączenie poznańskich artystów: Roberta Sadowskiego oraz Dominika "Donia" Grabowskiego. Posłuchajcie:

Współpraca artystów jest początkiem nowego projektu, S&G Music, nowej wytwórni, która wyda między innymi muzykę Adama Stachowiaka czy Jacka Mezo Mejera. Jak podoba Wam się Doniu w nowej wersji?