Koncerty

i

Autor: Canva.com

Koncerty w Poznaniu: W lutym wystąpi sporo gwiazd! Kogo i gdzie zobaczymy? [LISTA]

2020-02-11 11:31

Luty w Poznaniu i okolicach będzie obfitował w wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych. Wśród nich są koncerty wielu gwiazd. Kto, gdzie i kiedy wystąpi w naszych okolicach? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy całą listę koncertów.

Niejednokrotnie mieszkańcy Poznania narzekają, że w stolicy Wielkopolski nie odbywają się koncerty znanych artystów. Owszem, zagranicznych gwiazd w naszym regionie raczej nie zobaczymy, ale artyści z naszego kraju bardzo chętnie odwiedzają Poznań. Dowodem może być na to koncertowy plan na luty. W Poznaniu i okolicach wystąpi wiele znanych gwiazd. Kto, gdzie i kiedy? Sprawdźcie nasz koncertowy informator.

BOVSKA

BOVSKA to autorka tekstów, kompozytorka, performerka, a także ilustratorka i grafik. Popularność zyskała dzięki piosence "Kaktus", która została wykorzystana w czołówce jednego z serialu.

Kiedy: Piątek, 14 lutego 2020, g. 19.00
Gdzie: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Andrzej Piaseczny

Tego artysty chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Piasek w Poznaniu będzie gościł ze swoją trasą koncertową "The Best", a to oznacza, że podczas jego występu nie zabraknie utworów z repertuaru zespołu Mafia, którego Andrzej Piaseczny był frontmanem, tych nagranych we współpracy z Robertem Chojnackim i Sewerynem Krajewskim, jak również w pełni solowych przebojów.

Kiedy: Sobota, 15 lutego 2020, g. 18.00
Gdzie: Sala Ziemi MTP

n4El91YLE

Maleńczuk + Rhythm section

Koncert to retrospekcja dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną.

Kiedy: Piątek, 21 lutego 2020, g. 19.30
Gdzie: Centrum Kongresowo Dydaktyczne UM

Mesajah

Mesajah a właściwie Manuel Rengifo Diaz - polski wokalista reggae, autor tekstów, producent i kompozytor.

Kiedy: Piątek, 21 lutego 2020, g. 20.00
Gdzie: Klub Tama

Ania Karwan

Szerokiej publiczności dała się poznać podczas VII edycji programu The Voice of Poland z 2016 roku, w którym dotarła do finału i została okrzyknięta wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej.

Kiedy: Sobota, 15 lutego 2020, g. 19.00
Gdzie: Klub Muzyczny B17

Maryla Rodowicz

To nie tylko koncert, ale także niepowtarzalna okazja do poznania Maryli Rodowicz z zupełnie nowej - muzycznej strony. To kameralne rendez vous, podczas którego artystka przypomni największe hity, zaśpiewa utwory odrobinę mniej znane, a wszystko to w nowych akustycznych aranżacjach z akompaniamentem dwóch gitar.

Kiedy: Poniedziałek, 24 lutego 2020, g. 20.00
Gdzie: Aula UAM

Na który koncert chcielibyście wybrać się najbardziej?

ZOBACZ TAKŻE: