Czy Twoim zdaniem Poznań jest sportowy? Miasto przygotowało specjalną ankietę!

2021-06-10 11:45 Wojciech Łuczak
Czy Twoim zdaniem Poznań jest sportowy? Wypełnij ankietę!
Autor: Poznan.pl

Czy w Poznaniu jest wystarczająco dużo imprez sportowych czy powinno być ich więcej? Jak według Ciebie powinna wyglądać promocja sportu w naszym mieście? Na te oraz inne pytania możesz odpowiedzieć w ankiecie przygotowanej przez Miasto Poznań i Uniwersytet Ekonomiczny.

Miasto Poznań razem z pracownikami naukowymi Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu przygotowało anonimowe badanie wśród mieszkańców stolicy Wielkopolski oraz osób zamieszkujących okoliczne gminy. Ankieta ma pomóc rozwijać poznańską infrastrukturę sportową. Jej celem jest poznanie opinii na temat znaczenia sportu w życiu codziennym i możliwości jego uprawiania. Dotyczy także organizacji dużych imprez lekkoatletycznych, które są dostępne dla publiczności.

Ankieta ma związek z rozgrywanymi w czerwcu 97. PZLA Mistrzostwami Polski oraz mityngiem Poznań Athletics Grand Prix, które odbędą się na Stadionie Golęcin. Aby wziąć udział w badaniu wystarczy kliknąć tutaj.

Ankieta jest anonimowa. Aby wziąć udział w badaniu należy mieć ukończone 16 lat.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE