Biedronka nad morzem: Są autobusy, zewnętrze warzywniaki i całodobowe sklepy!

2020-07-01 15:16
Autobus Biedronki
Autor: mat.pras. Autobus Biedronki

Wyjeżdżacie z Poznania nad morze i chcielibyście zrobić zakupy w Biedronce? Mamy dla Was dobre informacje. Sieć przygotowuje szereg udogodnień dla klientów na sezon turystyczny w Polsce. Jakich? Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

Nadmorskie kurorty każdego roku przyciągają rzesze turystów, a wielu z nich woli samemu przygotować posiłki lub po prostu oszczędzić podczas bieżących zakupów spożywczych. W sezonie letnim odnotowywany jest w nich znaczący wzrost ruchu. Królem wakacyjnego polowania w 2019 r. okazał się sklep w Mielnie, który w sezonie letnim odwiedziło prawie ćwierć miliona klientów. W związku z tym sieć wprowadziła rozwiązania, które mają na celu zwiększyć komfort zakupów klientów w sklepach zlokalizowanych w miejscach atrakcyjnych turystycznie.

Biedronka: Autobus dowiezie klientów do sklepu

Aby ułatwić dojazd do Biedronki, położonej poza centrum miasta w Łebie, sieć uruchomiła specjalną linię autobusową. To rozwiązanie pomoże klientom, np. turystom przyjeżdżającym na urlop bez samochodu, w dotarciu do placówki przy al. Świętego Jakuba 39. Linia funkcjonuje od końca czerwca do 17 sierpnia. Specjalny autobus Biedronki będzie kursował w godzinach popołudniowych codziennie, z wyjątkiem niedziel niehandlowych. Pierwszy autobus wyrusza z Biedronki w kierunku ul. Nadmorskiej o godzinie 15.00, kolejne co pół godziny, aż do 19:00, kiedy to startuje ostatni kurs. Bilet na przejazd kosztuje symboliczną złotówkę.

Biedronka: Warzywniaki przed sklepami nad morzem

Biedronka wprowadziła też stoiska z owocami na zewnątrz sklepów, wyposażone w wagę i osobną kasę, obsługiwaną przez pracownika. Takie punkty możemy znaleźć w Mielnie, Ustroniu Morskim, Dziwnowie, Ustce, Dźwirzynie. To miejscowości, które poznaniacy bardzo chętnie odwiedzają, bo z naszego miasta jest do nich stosunkowo dobry dojazd. Sklepy Biedronka w nadmorskich miejscowościach funkcjonować będą w wydłużonych godzinach. Wiele z nich będzie obsługiwać klientów całodobowo.

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Oto pytania! [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Czy w trakcie prowadzenia pojazdu, wraz z upływem czasu, poprawia się Twoja zdolność dostrzegania znaków i sygnałów drogowych?
Czy w trakcie prowadzenia pojazdu, wraz z upływem czasu, poprawia się Twoja zdolność dostrzegania znaków i sygnałów drogowych?
Nowa aranżacja wnętrz w Termach Maltańskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE