Będzie zmiana trenera w Warcie Poznań?! Dawid Szulczek nie przedłuży umowy. Jest nazwisko następcy

i

Autor: Paweł Jaskółka/Super Express Będzie zmiana trenera w Warcie Poznań?! Dawid Szulczek nie przedłuży umowy. Jest nazwisko następcy

sport

Będzie zmiana trenera w Warcie Poznań?! Dawid Szulczek nie przedłuży umowy. Jest nazwisko następcy

2024-04-18 9:57

Warta Poznań walczy o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. W klubie po sezonie może nastąpić prawdziwe trzęsienie ziemi. Jak informuje sport.tvp.pl, z klubu na pewno odejdzie trener Dawid Szulczek. Padło też nazwisko następcy.

Dawid Szulczek odejdzie z Warty Poznań?!

W ostatnich miesiącach wiele razy pojawiały się informacje, że Dawid Szulczek opuści Wartę Poznań. Z końcem sezonu wygasa kontrakt 34-letniego szkoleniowca. Jak informuje sport.tvp.pl nie zostanie on przedłużony, a w ekipie "Zielonych" dojdzie do prawdziwego trzęsienia ziemi.

Następcą Szulczka w Warcie ma zostać Mariusz Misiura. To aktualnie trener pierwszoligowego Znicza Pruszków.

Szulczek w Warcie. Pasmo sukcesów

Warta Poznań jest jednym z najbiedniejszych klubów w PKO BP Ekstraklasie, a mimo to radzi sobie w niej bardzo dobrze. "Zieloni" obecnie plasują się na 14. miejscu w tabeli i mają cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.

Szulczek jest trenerem Warty od listopada 2021 roku. Do tej pory poprowadził zespół w 87 meczach. Przyszłość Szulczka nie jest znana. Należy się jednak spodziewać, że pozostanie trenerem w ekstraklasie, bo chętnych na jego usługi z pewnością nie brakuje.

Lech Poznań - Warta Poznań. Kibice na ostatnich derbach Poznania

Lewandowski zaskoczony pytaniem dziennikarza. Tego nie mógł się spodziewać