Tego nie odzobaczycie! Klub z Płocka ponownie wygrywa internety i przerabia irytującą reklamę!

2022-07-27 10:15
Marketing Wisły Płock po raz kolejny popisał się świetnym klipem
Autor: Twitter Wisła Płock

Po raz kolejny marketing Wisły Płock wygrywa internety! Nie tak dawno klub po przedłużeniu kontraktu jednego z piłkarzy przygotował klip w stylu gry GTA. Film odbił się echem w całej Europie. To jednak nie koniec, teraz Wisła sprzedaje koszulki. W tym celu przerobiła ona jedną z najbardziej irytujących reklam ostatnich lat. Klub sam ostrzega - "Nie włączajcie, bo tego nie da się odzobaczyć i odusłyszeć".

Po raz kolejny marketing Wisły Płock pokazał się z jak najlepszej strony. Kilka tygodni temu klub ogłosił przedłużenie kontraktu przez Piotra Tomasika za pomocą klipu w stylu gry GTA. O materiale mówiło się w całej Europie. Teraz klub rozpoczął wyprzedaż koszulek meczowych z  poprzedniego sezonu. Oczywiście zwykłe ogłoszenie na stronie nie wystarczyło. Wyprzedaż została ogłoszona w dość ciekawy sposób bo za pośrednictwem klipu przypominającego reklamę, która kilka tygodni temu wręcz irytowała Polaków. Chodzi o reklamę Shopee. Sami zobaczcie ten klip poniżej!

Co ciekawe odbiór klipu przez internatów był bardzo pozytywny. - Gdyby piłkarze Wisły Płock grali na poziomie marketingu, dziennikarze rozmawialiby o tym, z kim zagrają w fazie grupowej Ligi Mistrzów - zauważają internauci. Przyznają oni także, że faktycznie, tego się nie odzobaczyć! A Wy jak oceniacie taką inicjatywę?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE