Krajewski zostaje w Wiśle! Nowa umowa skrzydłowego

2020-03-24 12:01 JJ
Przemysław Krajewski
Autor: Jakub Chonchera

SPR Wisła Płock przekazała dobrą informację dla fanów szczypiorniaka. Nowa 2-letnia umowa Przemysława Krajewskiego wejdzie w życie po pozytywnym przejściu przez niego badań medycznych.

- Bardzo się cieszę, że Przemek jeszcze przed kontuzją zdążył przekonać do siebie trenera Xaviera Sabate i zostanie z nami na kolejne dwa lata. W tym sezonie pokazał on pełnię swoich umiejętności i potwierdził, że należy do grona czołowych polskich zawodników. Formalnie umowa wejdzie w życie po obligatoryjnych badaniach medycznych. Jest to standardowa procedura. Wierzę, że Przemek przejdzie te badania pozytywnie – powiedział prezes SPR Wisły Płock Robert Czwartek.

Krajewski reprezentuje barwy Orlen Wisły Płock od lipca 2017 roku. Wcześniej grał w Azotach Puławy, Nielbie Wągrowiec i Jurandzie Ciechanów. W Płocku rozegrał w sumie 118 spotkań zdobywając 287 bramek. 33-letni skrzydłowy to także etatowy reprezentant Polski, z którą wywalczył brązowy medal na Mistrzostwach Świata w 2015 roku w Katarze. Wziął również udział w tegorocznych Mistrzostwach Europy, ale z powodu doznanej kontuzji wystąpił tylko w jednym meczu przeciwko Słowenii.