Święto deskorolki wraca do Piły!

2022-07-04 14:23
Festiwal na skateplazie
Autor: Pixabay

Już w najbliższy weekend dwa dni szaleństwa na pilskiej skateplazie. Nie zabraknie pokazów, warsztatów, konkursów i specjalnych stref.

Rowery, rolki, wrotki, deskorolki i bmx-y – wystawiamy sprzęty z garażu i śmigamy na pilską Wyspę. Tym bardziej, że w weekend będzie można się coś nie coś nauczyć, bo odbędą się warsztaty na skateplazie.

Przed nami dwa dni wspaniałych, ulicznych sportów. Dzielimy je na dwie części: pierwsza z nich to będzie hulajnoga oraz rolki, a drugi dzień to deskorolka i BMX.

Zaprasza Adam Kmieciak z FolwUp, współorganizator imprezy. Pojawią się również strefy szkoleniowe, centrum testowe sprzętu i tropikalna chill strefa. Brzmi ciekawie? Jeśli tak to zapraszamy Was już w sobotę i niedzielę na Wyspę. Pierwszego dnia warsztaty potrwają od 13:00 do 22:00, a drugiego od 11:00 do 19:00

Festiwal na skateplazie
Autor: UM Piła
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE