Przegrana i łzy po meczu z Gołuchowem

2022-06-20 11:14
Victoria Ostrzeszów
Autor: Victoria Ostrzeszów

Victoria Ostrzeszów przegrała kolejne, przedostatnie spotkanie w lidze z LKS Gołuchowem. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla przeciwników ostrzeszowskiej drużyny.

Victoria Ostrzeszów przegrała kolejny mecz Artbud IV lidze. Tym razem mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla przeciwników zespołu z Ostrzeszowa - LKS Gołuchów.

I chociaż Victoria prowadziła po bramce Roberta Skrobacza, to ostatecznie zanotowała przegraną. To ostatnie minuty dla Ostrzeszowian na czwartoligowych boiskach, jak również dla jednego z zawodników Victorii - Roberta Skrobacza, który żegna się z klubem. Ostatni mecz w sezonie, będzie jego ostatnim meczem w biało-niebieskich barwach.

Ostatnia kolejka w tym sezonie już w najbliższą sobotę, 25 czerwca - Victoria Ostrzeszów zmierzy się z drugą drużyną KKSu Kalisz. Start spotkania o godz. 17.00 na Stadionie Miejskim w Ostrzeszowie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE