Pole do minigolfa powstanie w Ostrzeszowie! Są pieniądze!

2022-08-09 10:00
kasa na budowę pola do minigolfa
Autor: FB Patryk Jędrowiak - Burmistrz MiG Ostrzeszów

Kolejne duże środki trafiły do Ostrzeszowa. Lubisz grać w minigolfa? Teraz będziesz miał gdzie! Miasto pozyskało właśnie pieniądze na realizację tej inwestycji.

Ostrzeszów stale się rozwija! Kolejne pieniądze trafiły do miasta. Tym razem to ponad 162 tysiące złotych z funduszy unijnych na budowę pola do minigolfa.

Pole do minigolfa powstanie obok Restauracji Zacisze - to dobra informacja dla wszystkich korzystających z uroków ostrzeszowskiego kąpieliska. Teraz będzie można tam nie tylko popływać, pograć w siatkę, czy poszaleć na placu zabaw, ale też zagrać w minigolfa!

QUIZ: „Ol exkjuzmi”, którędy nad morze w Szczecinie, czyli wakacje z przymrożeniem oka. Sprawdź ile wiesz o popularnych kurortach

Pytanie 1 z 10
Na początek wizyta w biurze podróży. Prosta sprawa – proszę o oferty na wakacje ol exkujzmi w Huragandzie. Co klient ma na myśli?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE