Pamiętają o DOMSONIE! Specjalny MURAL w skateparku w Kaliszu

2020-05-24 9:57
mural
Autor: MR

W skateparku, w którym w poniedziałek, w tragicznym wypadku zginął 16-letni Dominik, powstało graffiti upamiętniające młodego kaliszanina. To jego przyjaciele w ten sposób chcieli podkreślić, jak ważnym był dla nich człowiekiem. I że nie zapomną go nigdy.

Dominik zginął w miejscu, które- jak mówią jego najbliżsi- kochał najbardziej. Bo jazda na rowerze była jego wielką pasją.

18 maja, podczas akrobacji w skateparku w Kaliszu, spadł z roweru i uderzył głową w betonowe podłoże. Jego stan od początku był bardzo ciężki.

Mimo walki lekarzy- chłopak zmarł po kilku godzinach. Podczas akrobacji 16-latek nie miał kasku ochronnego.

Pisaliśmy o tym TUTAJ : https://www.eska.pl/ostrzeszow/wypadek-w-kaliskim-skateparku-nie-zyje-16-latek-aa-sECM-cbye-9Fbj.html

Ta tragedia wzbudziła ogromne emocje. Dochodzenie w sprawie śmierci chłopaka ( par. 155 kk ) wszczęła kaliska prokuratura. A policja poszukuje świadków tego dramatu. Bo pojawił się wątek dziewczynki na hulajnodze, która miała zajechać drogę nastolatkowi. A potem szybko razem  z mamą opuścić to miejsce.

To wszystko teraz skrupulatnie jest wyjaśniane. Wciąż jednak najczęściej mówi się, że był to nieszczęśliwy wypadek.

W piątek odbył się pogrzeb Dominika. W sobotę w miejscu, w którym zginął pojawił się mural upamiętniający chłopaka. Jak mówią jego przyjaciele i najbliżsi- nigdy o Dominiku nie zapomną. A ten niewielki mural będzie go przypominał.

mural
Autor: MR
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE