Wypadek w kaliskim skateparku - nie żyje 16-latek

2020-05-19 9:22
skatepark
Autor: pixabay.com

Był to najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek. Szczegóły jednak wyjaśnia jeszcze policja. W nocy zmarł 16-letni chłopak, który wczoraj wieczorem ( poniedziałek 18.05) na skateparku w Kaliszu podczas jazdy na rowerze przewrócił się i ​głową uderzył w betonowe podłoże. Pierwsze ustalenia wskazują, że chłopak nie miał kasku ochronnego.

Póki co nic nie wskazuje na to, by w zdarzeniu brały udział "osoby trzecie". Prawdopodobnie był to po prostu tragiczny, nieszczęśliwy wypadek. Jeszcze wczoraj, na miejscu, policja prowadziła czynności. Ustalani są świadkowie zdarzenia.

Do wypadku doszło około godziny 19.00. 16- latek jeździł na rowerze. Na rampie stracił panowanie, przewrócił się i uderzył w betonowe podłoże. Doznał poważnego urazu głowy. Natychmiast trafił do szpitala w Kaliszu. Zmarł w nocy.

Mówi Anna Jaworska Wojnicz - rzecznik policji w Kaliszu.

Stan 16-latka od początku był ciężki, a uraz głowy bardzo poważny. Lekarzom ze szpitala w Kaliszu nie udało się go uratować.

Ciało zabezpieczono już do sekcji zwłok, która wskaże dokładną przyczynę śmieci chłopaka.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE