napromieniowani

i

Autor: napromieniowani.pl

Ostrowianie ruszają z kolejną akcją pomocy dla Ukrainy

2022-06-22 12:10

Ostrowianie znów ruszają z pomocą. Grupa "Napromieniowani" już trzeci raz w tym roku jedzie z konwojem humanitarnym. I jak zwykle do samosiołów, czyli mieszkańców strefy zamkniętej Czarnobyla.

Zawiozą najbardziej potrzebne produkty, a jeśli chcecie pomóc to cały czas otwarte jest konto, na które można robić wpłaty.

Pokazy naszych filmów  "Ostatni ludzie Czarnobyla” to często dla wielu pierwszy kontakt z tym tematem - mówi Krystian Machnik z grupy "napromieniowani". Coraz więcej ludzi się dowiaduje w ten sposób o Czarnobylu, o ludziach, którzy tam żyją- dlaczego wrócili, jaka jest ich sytuacja. Wtedy też dowiadują się też, że pomagamy i że mogą również się w to włączyć. 

napromieniowani

i

Autor: napromieniowani.pl

Zbiórka cały czas jest otwarta, a my robimy wypłaty na zakup produktów. Jeśli z danego wyjazdu coś zostanie, to zostawiamy na kolejną wyprawę. Sto procent kosztów to zakupy dla samosiołów, odliczając podatki, które musimy płacić - dodaje Machnik

napromieniowani

i

Autor: napromieniowani.pl

Konwój wyjeżdża już w piątek i zostanie w Ukrainie przez 10 dni. Całą wyprawę możecie śledzić na fb profilu „napromieniowani.pl”

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE