radiowoz nowy grudziadza

i

Autor: Nadesłane zdjęcie ilustracyjne

Bójka na środku skrzyżowania w centrum Opola. Policja sprawdza o co poszło

2020-12-23 13:39

Tuż po 20:00 we wtorek policjanci z komendy miejskiej w Opolu dostali zawiadomienie o bójce... na środku ulicy Ozimskiej. Na miejscu okazało się, że pobili się czterej mężczyźni i zablokowali jeden z pasów. Co było przyczyną bójki?

Jak informuje policja we wtorek (22 grudnia) w godzinach wieczornych na skrzyżowaniu Ozimskiej i Plebiscytowej w Opolu miało dojść do bójki. Według mundurowych uczestniczyło w niej 4 mężczyzn. Świadkowie wezwali służby, które uspokoiły konflikt i udrożniły przejazd przez skrzyżowanie. Teraz trwa ustalanie co było przyczyną spięcia między kierowcami.

Policjanci do tej sprawy zabezpieczyli monitoring. Znamy też już tożsamość wszystkich osób, które brały udział w tym zdarzeniu. Sprawą zajmują się w tej chwili policjanci z komisariatu drugiego policji w Opolu, którzy prowadzą czynności pod kątem bójki oraz wykroczeń drogowych.

mówił podkom. Karol Brandys z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE