Wypadek na trasie Jonkowo - Olsztyn. Droga zablokowana po czołowym zderzeniu dwóch aut [FOTO]

2021-07-14 11:25

Poważny wypadek w pobliżu miejscowości Jonkowo. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zostały poszkodowane. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Kierowcy mogą korzystać z objazdów. Szczegóły poniżej.

Do wypadku doszło w środę (14 lipca) około godziny 11.00 w pobliżu miejscowości Jonkowo. Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Olsztynie, doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby zostały ranne. Przetransportowano je do szpitala.

Trasa Jonkowo - Olsztyn jest aktualnie zablokowana. Kierowcy mogą jednak korzystać z objazdów przez miejscowość Mątki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają olsztyńscy policjanci.

Raport z Anteny 14.07

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE