Port Lotniczy Olsztyn-Mazury

i

Autor: Port Lotniczy Olsztyn-Mazury Wracają loty z lotniska Olsztyn-Mazury do Dortmundu i Krakowa

Wracają loty z portu Olsztyn-Mazury. Na początek Dortmund i Kraków [AUDIO]

2020-06-17 21:52

Z portu lotniczego Olsztyn-Mazury znów będzie można polecieć do Niemiec. Połączenie lotnicze na trasie Szymany – Dortmund oferowane przez węgierskie linie lotnicze Wizz Air wraca do siatki połączeń. Pierwszy lot zaplanowany jest na 19 czerwca.

- Ze względu na stopniowe zmniejszanie ograniczeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa, zaczynają wracać loty do i z portu lotniczego Olsztyn-Mazury - mówi Dariusz Naworski rzecznik lotniska w Szymanach. Od 19 czerwca samoloty znów będą latać z Mazur do Dortmundu. Loty mają odbywać się początkowo dwa, a docelowo – trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki - dodaje rzecznik lotniska.

Kolejnym połączeniem, które wróci do rozkładu lotów mazurskiego lotniska będą loty krajowe do Krakowa

Pierwszy rejs zaplanowano na 22 czerwca. LOT oferuje swoim pasażerom rejsy na tej trasie również 3 razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki a ceny biletów zaczynają się już od 99 zł/os - mówi Dariusz Naworski rzecznik lotniska w Szymanach

Posłuchaj: Dariusz Naworski rzecznik lotniska w Szymanach. Wracają loty z portu Olsztyn-Mazury.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort podróży pasażerów, zarówno linie lotnicze, jak też lotnisko w Szymanach wprowadziły nowe procedury. Do najważniejszych z nich zaliczyć można przestrzeganie zaleceń sanitarnych na lotnisku oraz na pokładzie samolotu, takich jak: noszenie maseczki ochronnej, zachowywanie bezpiecznego dystansu społecznego oraz dbanie o higienę rąk. Zarówno powierzchnie terminala pasażerskiego, jak też kabina samolotu będą regularnie dezynfekowane, aby zapewnić pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa podróży.

Dziki na starówce w Olsztynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE