WOŚP 2020. Bieg "Policz się z cukrzycą" w innej formie!

2020-01-08 7:56
WOŚP 2020 w Olsztynie
Autor: UM Olsztyn

WOŚP 2020. Podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie odbędzie się ósmy bieg "Policz się z cukrzycą". Tegoroczna forma biegu przyjmie jednak inną formę niż dotychczas.

Impreza odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2020 w godzinach 13.00-15.00. Tegoroczny bieg "Policz się z cukrzycą" przyjmie jednak nieco inną formę niż w poprzednich latach. Dystans to symboliczny 1 km, a trasa będzie prowadzić malowniczymi alejkami olsztyńskiego Parku Podzamcze wzdłuż rzeki Łyna. Uczestnicy pokonają trasę w grupach 25-osobowych co 15 minut. Pierwszy start o godzinie 13.00.

Jaka jest opłata startowa? To dowolnej wielkości wrzut do puszki WOŚP. W biegu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie oraz dzieci i młodzież pod okiem opiekunów prawnych. Wstępny limit Uczestników to 9 startów po 25 osób (razem 225 osób). Jak informują organizatorzy, celem imprezy jest dobra zabawa na świeżym powietrzu oraz zebranie środków na cel 28. Finału WOŚP, czyli zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Osoby, które chcą pobiegać więcej, mogą wystartować dwa razy indywidualne. Szczegółowe informacje znajdziesz tu: BIEG "POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE