Wiemy, kiedy odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy w Olsztynie 2023. Kuźnia Społeczna zdradziła termin!

i

Autor: Unsplash Wiemy, kiedy odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy w Olsztynie 2023. Kuźnia Społeczna zdradziła termin!

wydarzenia

Wiemy, kiedy odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy w Olsztynie 2023. Kuźnia Społeczna zdradziła termin!

2023-10-05 14:33

Chociaż trwa wrzesień, a do Wszystkich Świętych jeszcze kawał czasu, poznaliśmy już termin Olsztyńskiego Jarmarku Świątecznego 2023. Ten zorganizuje już po raz trzeci Kuźnia Społeczna. Zatem, kiedy i gdzie odbędzie się jarmark bożonarodzeniowy w Olsztynie? Jakie atrakcje w programie? Szczegóły sprawdzisz w artykule poniżej.

Kiedy odbędzie się Olsztyński Jarmark Świąteczny 2023? Znamy już termin!

Migocące światełka na ulicach, świąteczne piosenki w radiu, zapach korzennych pierniczków i gorący grzaniec. Zarówno okres przedświąteczny, jak i same Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, na który większość z nas czeka z utęsknieniem. By ten magiczny klimat mogli poczuć także mieszkańcy Olsztyna, Kuźnia Społeczna postanowiła zorganizować trzecią edycję Olsztyńskiego Jarmarku Świątecznego. Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie już tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia – w weekend 16-17 grudnia w godzinach od 10.00 do 18.00. Przy ulicy Kotańskiego pojawią się liczni wystawcy z regionalnymi produktami, będzie można posłuchać świątecznych koncertów i wspólnie pokolędować. Organizatorzy zadbali także o masę atrakcji dla najmłodszych. To m.in. animacje dla dzieci i spotkanie z Mikołajem. Wstęp będzie bezpłatny.

Przypomnijmy, że w roku ubiegłym o świąteczny nastrój zadbał także Miejski Ośrodek Kultury. Na Targu Rybnym oraz w jego okolicach odbyło się wydarzenie "Święta Dobrze was widzieć!", w ramach którego zorganizowano koncerty, oryginalne animacje dla całych rodzin, Bieg Mikołajów oraz Kiermasz Świąteczny. Na ten moment nie ma jeszcze informacji o planach MOK-u na tegoroczne święta.

Drugi Olsztyński Jarmark Świąteczny. Zobacz zdjęcia!

II Olsztyński Jarmark Świąteczny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE