Uwaga! Wielka akcja policji. Sprawdzą każde podejrzane zachowanie

2020-02-12 7:00
zdjęcie ilustracyjne
Autor: policja

Dziś rusza kolejna policyjna akcja pod nazwą TRUCK & BUS. Nadrzędnym celem działań jest ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy.

Kierowcy powinni mieć się dziś na baczności. Od rana prowadzona jest ogólnopolska akcja TRUCK & BUS. Mimo iż nadrzędnym celem działań jest ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy, funkcjonariusze będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

Policja sprawdzi między innymi stan techniczny i wyposażenie pojazdów oraz sposób mocowania ładunków, czas pracy kierowców oraz sposób przewożenia osób i rzeczy. Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego ROADPOL (d. TISPOL) – międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające policje ruchu drogowego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE