WAMA Ladies Open w Olsztynie. Zakończenie wakacji na korcie!

2022-08-23 13:52

Koniec wakacji, to dla tenisistek amatorek czas, kiedy warto odwiedzić Olsztyn. A to dlatego, że w dniach 26-28.08.2022 odbędzie się kolejna edycja jednego z największych turniejów tenisowych dla kobiet w Polsce - WAMA Ladies Open.

Eska Summer City Olsztyn! Lecimy na Warmię i Mazury

WAMA Ladies Open w Olsztynie

Turniej WAMA Ladies Open to impreza w Olsztynie, na którą tenisistki czekają okrągły rok. Jego popularność ciągle rośnie. To bez wątpienia jedyny taki turniej tenisowy na Warmii i Mazurach, który przyciąga zawodniczki z całej Polski.

W tym roku na zaproszenie Polskiego Związku Tenisowego jesteśmy częścią cyklu TOP PZT LADIES TOUR. Bardzo cieszymy się z tej współpracy. W związku z tym szykuje się najważniejsza zmiana w turnieju - zagramy w 2 kategoriach - OPEN i OPEN AMATOR. Zapraszamy do Olsztyna, na malowniczo położone korty przy ul. Olimpijskiej 9a, aby spędzić weekend tenisowo i w gronie ludzi dzielących tę samą pasję. Rozegramy turniej zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej. Z racji podziału na kategorie, nie zagramy już turnieju pocieszenia, ale mamy nadzieję, że poziom w klasie OPEN AMATOR będzie wyrównany i każda tenisistka będzie miała większe szanse na przejście dalej – zapowiadają organizatorzy. - Na uczestniczki jak zawsze będzie czekało wiele atrakcji: interesujące pakiety startowe dla każdej zawodniczki, całodzienny catering, świetne nagrody finansowe i rzeczowe dla najlepszych, muzyka, chill, relaks.

Quiz. Najbardziej luksusowe marki na świecie

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. W jakim włoskim mieście powstała marka Gucci?
WAMA Ladies Open w ostatni wakacyjny weekend w Olsztynie

i

Autor: materiały organizatora Jedyny taki turniej tenisowy kobiet. Przyjdź, kibicuj zawodniczkom z całej Polski!

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów oraz opłat znajdują się na stronie: https://tenisolsztyn.pl/

W tym roku również swoim udziałem w turnieju można wspierać Fundację "Przyszłość dla Dzieci". I to już na etapie uiszczania opłaty startowej. Podobnie jak w tamtym roku, podczas turnieju planowana jest także licytacja oraz dodatkowe działania.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE