Studencka kultura online. Olsztyńscy studenci zapraszają na koncerty [AUDIO, WIDEO]

2020-12-11 22:17
Studencka Kultura! – spotkania z kulturą online
Autor: Fundacja Samorządu Studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

Rusza „Studencka Kultura! – spotkania z kulturą online”. Jest to nowy projekt tworzony przez Fundację Samorządu Studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego dzięki środkom pozyskanym w ramach wsparcia ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Pierwsze koncerty odbędą się już w ten weekend.

Rusza projekt „Studencka Kultura! – spotkania z kulturą online”

W ramach projektu zaplanowanych zostało 7 wydarzeń, z których część bez wątpienia wprowadzi magię Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie występy zaplanowane w ramach projektu realizowane będą online i transmitowane na facebookowym profilu projektu oraz na jego kanale w serwisie YouTube, a dostęp do nich będzie w pełni darmowy.

Chcemy, żeby studenci mogli wziąć udział w niezwykłych spotkaniach z kulturą, posłuchać występów wspaniałych artystów i poczuć się jak na koncercie ulubionego zespołu! - mówi Jakub Stefaniak z Fundacji Samorządu Studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Posłuchaj: Jakub Stefaniak z Fundacji Samorządu Studentów UWM i „Studencka Kultura! – spotkania z kulturą online"

Już w ten weekend odbędą się pierwsze wydarzenia zaplanowane w ramach projektu. W sobotę wystąpi zespół Sonbird, natomiast w niedzielę – Studio Accantus! Obydwa koncerty rozpoczną się o godzinie 19:00.

Podczas wydarzeń na Instagramie Studenckiej Kultury! odbędą się konkursy, w których będzie można wygrać 5 koszulek z logotypem projektu oraz autografami artystów. Zachęcamy do oglądania transmisji i wspólnej zabawy! - mówi przedstawiciel fundacji Jakub Stefaniak.

Studencka Kultura! – spotkania z kulturą online to nowy projekt tworzony przez Fundację Samorządu Studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego dzięki środkom pozyskanym w ramach wsparcia ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Pandemia wprowadziła wiele zmian w naszym życiu, ograniczyła działanie wielu instytucji szerzących kulturę, co uniemożliwiło dostęp do rozwoju dla wielu osób, w tym studentów. Od wielu miesięcy nie mają oni możliwości uczestnictwa w żadnych wydarzeniach realizowanych w normalnym trybie, mają do dyspozycji wyłącznie te, które odbywają się w przestrzeni internetowej.

Informacje na temat nadchodzących wydarzeń zorganizowanych w ramach projektu będą pojawiać się na stronie internetowej, na profilu na Facebooku oraz na Instagramie projektu. Strona internetowa: https://studenckakultura.pl/     Facebook: https://www.facebook.com/studenckakultura

Eska poleca!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE