Prostki. 15-latek zabrał auto mamie i wybrał się z kolegami na przejażdżkę

2021-06-07 13:06
Prostki. 15-latek zabrał auto mamie i wybrał się z kolegami na przejażdżkę
Autor: pexels.com/ zdjęcie ilustracyjne Prostki. 15-latek zabrał auto mamie i wybrał się z kolegami na przejażdżkę

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Prostki. Trzech 15-latków wybrało się na przejażdżkę samochodem rodziców jednego z chłopców, bez ich wiedzy i zgody. Na szczęście w porę zostali zatrzymani przez policyjny patrol. Sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.

Policja z Ełku podała, że trzech 15-latków podróżowało toyotą należącą do mamy jednego z nich. Gdy chłopcy jechali przez wieś, zauważyli policyjny patrol. Na jego widok kierowca nagle skręcił na najbliższą posesję, co wzbudziło zainteresowanie policjantów. - Okazało się, że 15-letni kierowca chciał w ten sposób uniknąć kontroli drogowej - podała policja.

Gdy policjanci podeszli do niego 15-latek podał im personalia starszego, pełnoletniego brata. Policja ustaliła też, że matka kierowcy nie wiedziała, że syn zabrał jej auto.

Informacja o tym zdarzeniu zostanie przekazana do sądu rodzinnego i nieletnich.

Raport z anteny 7.06, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE