Mamry Festival w Węgorzewie 2022. Kiedy? Jakie gwiazdy wystąpią na plaży? [PROGRAM]

2022-07-05 15:24
Mamry Festival odbędzie się na węgorzewskiej plaży
Autor: materiały organizatora Mazurski festiwal muzyki elektronicznej powraca w nowej odsłonie

Mamry Festival to największy festiwal muzyki elektronicznej na Mazurach. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w klimacie Arcade, czyli gier retro. Na scenie zagoszczą najwięksi polscy DJ’e oraz muzycy grający muzykę elektroniczną na żywo.

Na Mazury, a dokładniej do Węgorzewa, powraca festiwal muzyki elektronicznej. Tym razem muzyczny zakres wydarzenia jest znacznie szerszy, a impreza potrwa aż dwa dni. Plaża, na której odbywa się impreza, położona jest na linii brzegowej jeziora Mamry i zaledwie 10 spacerowych minut od centrum Węgorzewa. – 29-30 lipca, plaża miejska Mamry w Węgorzewie. Tym razem gramy dwa dni. Festiwal w tym miejscu odbędzie się po raz trzeci, ale pierwszy raz pod szyldem Mamry Festival – mówi organizator wydarzenia Mateusz Polakowski.

Mamry Festival w Węgorzewie 2022. Jakie gwiazdy wystąpią na plaży? [PROGRAM]

W piątek 29 lipca wystąpią: Bryska, Cyprex, DJ Kuba & Neitan, Łojo, Matys, Max Klimek, Skytech, Smolasty i Wac Toja. W sobotę 30 lipca będzie równie gorąco. Na scenie zobaczymy: Emdi, Fafaq, Gromee, KaeN, Kubańczyk, Matt Bukovski, Matt5ki, Tribbs, Viki Gabor oraz gościa specjalnego - Karolinę Li – wymienia organizator Mamry Festival.

Posłuchaj: na Mamry Festival zaprasza Mateusz Polakowski, rozmawia Anita Zalewska

Na małej scenie znajdującej się pod namiotem w Strefie Retro zagrają młodzi artyści, przed którymi kariera stoi otworem. Będziecie mieli możliwość zagrania w stare gry, zjeść, skosztować ulicznego jedzenie z Food Trucka oraz wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych na dwa dni.

Mamry Festiwal 29-30 lipca w Węgorzewie. Wydarzenie poleca Eska. Na miejscu pojawi się wakacyjny patrol eska Summer City! Was też nie może zabraknąć!

Mamry Festival odbędzie się na węgorzewskiej plaży
Autor: materiały organizatora Mazurski festiwal muzyki elektronicznej powraca w nowej odsłonie
IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE