Kuchenne Rewolucje w pizzerii Calabria w Olsztynie. Co zmieniła Magda Gessler? Dziś premiera odcinka! [WIDEO]

2022-03-31 11:42
Kuchenne Rewolucje w pizzerii Calabria w Olsztynie. Co zmieniła Magda Gessler? Dziś premiera odcinka!
Autor: https://kuchennerewolucje.tvn.pl/ Kuchenne Rewolucje w pizzerii Calabria w Olsztynie. Co zmieniła Magda Gessler? Dziś premiera odcinka!

Magda Gessler już od jedenastu lat przemierza kulinarną mapę Polski. Tym razem odwiedziła stolicę Warmii – Olsztyn. Popularna restauratorka przeprowadziła "Kuchenne rewolucje" w pizzerii Calabria. Co wydarzyło się podczas nagrywania programu? Jak zmieniła się pizzeria Calabria? Premiera odcinka „Kuchennych Rewolucji” w Olsztynie już dziś.

Kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Olsztynie. Co wydarzyło się w pizzerii Calabria?

„Kuchenne rewolucje” już od lat budzą ogromne emocje widzów siedzących przed telewizorami. Na mapie Polski pozostało niewiele miejsc, do których Magda Gessler jeszcze nie dotarła. Tym razem rewolucję zdecydowała się przeprowadzić w pizzerii Calabria w Olsztynie w województwie warmińsko-mazurskim. Ciekawa historia i piękne położenie sprawiają, że miasto chętnie odwiedzane jest przez licznych turystów. Niestety w restauracji Moniki i Daniela na próżno ich wypatrywać. Żadne danie, spośród niezwykle różnorodnego menu nie przypadło do smaku ani mieszkańcom ani przyjezdnym. Właścicielom dzielnie pomaga w kuchni pani Brygida, mama Moniki. Choć wszyscy dwoją się i troją, siedząc w Calabrii od rana do nocy, efektów nie widać. Oszczędności dawno całkowicie stopniały, a długi rosną z miesiąca na miesiąc.

– Restaurację prowadzę od 12 lat, od 2 lat, od początku pandemii jest ciężko, jest brak klientów, nie ma pieniędzy. Są miesiące, gdzie cały czas muszę dokładać – mówi właściciel restauracji.

– To się ciągnie już te dwa lata i nic nie jest lepiej. Próbowaliśmy zmieniać menu, próbowaliśmy wprowadzać inne dania – przyznaje właścicielka.

– Jest krytyczna sytuacja, żeby od tylu miesięcy Daniel nie zarobił żadnych pieniędzy – komentuje kucharka, matka właścicielki. - Uważam, że powinni dawno zwinąć to wszystko i nową pracę sobie znaleźć – dodaje.

JAK OSZCZĘDZAĆ PALIWO? Zasady eco drivingu | ESKA XD - Prosto z salonu #45

Kuchenne rewolucje w pizzerii Calabria w Olsztynie. Kiedy i o której premiera odcinka? Gdzie oglądać?

Czy Magdzie Gessler uda się wyprowadzić Calabrię na prostą? Premiera „Kuchennych Rewolucji” w pizzerii Calarbria w Olsztynie już w czwartek 31 marca o godzinie 21.35. Nowy odcinek można obejrzeć w TVN.

Kto nie może doczekać się odcinka, już teraz zdradzimy, że Calabria zmieniła nazwę na "Rumiane Bistro". Lokal zyskał też zupełnie nowy wystrój, a w menu zamiast oprócz pizzy pojawiły się ryby.

Źródło: Na podst. TVN Kuchenne Rewolucje

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE