Jesteś fanem Domu z Papieru? Dołącz do ekipy profesora jako OLSZTYN!

2021-09-13 10:00
Dom z papieru
Autor: Manolo Pavon, Tamara Arranz

Macie niepowtarzalną okazję, by dołączyć do ekipy Profesora i zgarnąć sztabkę złota! Wystarczy wziąć udział w rekrutacji, którą prowadzi sam bohater Domu z Papieru! Jako Olsztyn staniecie się częścią akademii obok Tokio, Nairobi, Berlina i innych. Szczegóły konkursu w artykule poniżej.

Dom z Papieru to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali na Świecie. Świadczy o tym rzesza fanów i fanek czekających na premierę drugiej połowy 5. sezonu. Odcinki będą zwieńczeniem historii Profesora i jego akademii. Jak wszystkim wiadomo, osoby wchodzące w jej skład, noszą pseudonimy wzięte od nazw miast. Mamy więc między innymi Tokio, Berlin, Rio i Nairobi. Do tej grupy może dołączyć Olsztyn. Jak? Profesor, mózg całej operacji napadu na Bank Hiszpanii, postanowił rekrutować do swojej akademii Polki i Polaków! W dalszej części artykułu zamieszczamy więcej informacji dla wszystkich chcących reprezentować Olsztyn w ekipie Domu z Papieru.

Sztabka złota dla fanów Domu z Papieru - dołącz do ekipy profesora jako Olsztyn

Olsztyn może dołączyć do ekipy Profesora. Ten pseudonim może otrzymać fan lub fanka z naszego miasta. Jest jeden warunek - należy osiągnąć doskonały wynik w konkursowym quizie z wiedzy dla wielbicieli serialu. Musicie się pośpieszyć, gdyż czasu jest niewiele! Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w tym artykule: "Dom z papieru" - tajemnicza wiadomość od Profesora do Polaków. Zegar tyka! Trzymamy kciuki!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 10.09.2021

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE