Dom z papieru - sezon 5

i

Autor: materiał prasowy Netflix

"Dom z papieru" - tajemnicza wiadomość od Profesora do Polaków. Zegar tyka!

2021-09-10 9:48

Pierwsza część 5. sezonu “Domu z papieru” jest już dostępna na Netflix. Teraz pomysłodawca całego napadu na Bank Hiszpanii - Profesor, ma dla fanów serialu tajemniczą wiadomość. Zegar tyka, dlatego trzeba się spieszyć by ją odczytać, a następnie wdrożyć w życie!

"Dom z papieru" to serial, który wraz z pojawieniem się pierwszego odcinka, został okrzyknięty hitem. Od początku losy bohaterów śledziły miliony widzów na całym świecie, a to wszystko przez trzymające w napięciu i budzące ogromne emocje sceny pełne akcji. Widzowie przez ostatnie cztery sezony zdążyli zżyć się z załogą Profesora i z niecierpliwością czekali na kolejne odcinki serialu. Z okazji premiery pierwszej części finałowego sezonu Profesor przygotował dla fanów serialu specjalne zadanie. Tak jak w napadzie kluczowe są pierwsze chwile, tak tutaj nie ma miejsca na najmniejszy błąd. O co chodzi? By dowiedzieć się więcej, musicie jak najszybciej zapoznać się z nagraną przez niego tajemniczą wiadomością. Zegar tyka!

Dom z papieru - jak dobrze znasz serial?

Pytanie 1 z 13
Czyj głos w serialu Dom z papieru ma narrator?

"Dom z papieru" - Quiz [KONKURS, ZASADY]

Na coś takiego czekaliśmy! Rozpoczęły się poszukiwania Największego Fana “Domu z papieru”. Na początkową fazę konkursu, którą jest quiz z wiedzy o serialu, Profesor przeznaczył zaledwie kilka dni. Od godziny 9:00 w poniedziałek 13 września do 23:59 w piątek 17 września na stronie www.najwiekszyfan.pl, miłośnicy “Domu z papieru” mogą odpowiedzieć na pytania jednokrotnego wyboru oraz jedno pytanie otwarte dotyczące fabuły i bohaterów serii. Uwaga! 100 osób z najlepszym wynikiem przejdzie do następnego etapu, ale co dalej?

Po pierwszej selekcji nastąpi czas na zdobycie zaufania Profesora. Każda ze 100 osób, które znajdą się w drugim etapie, będzie miała za zadanie nagrać wideo, przekonujące, że to właśnie ona zasługuje na miano Największego Fana serialu. Z nadesłanych filmów wyłonionych zostanie sześć najlepszych, a ich autorzy otrzymają zaproszenie do Akademii, w której Profesor podda ich ostatecznej próbie.

To już ostatnia prosta, a na zmagania finałowej szóstki będą patrzyli wszyscy! Ostatnie starcie odbędzie się w środę 24 listopada, a biorących udział w różnorodnych konkurencjach finalistów będzie można oglądać na kanale Youtube Netflix Polska. To właśnie wtedy poznamy Największego Fana “Domu z papieru” i zdobywcę kilogramowej sztabki złota. Zawsze walcz. Nigdy się nie poddawaj!

Quiz będzie można rozwiązać już w poniedziałek na stronie www.najwiekszyfan.pl

Więcej informacji znajduje się w regulaminie dostępnym na stronie konkursowej.

Dom z papieru - w poszukiwaniu największego fana!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE