Jak rapują wodociągowcy? Zaskakujące nagranie z Olsztyna [WIDEO]

2020-06-01 11:55
Olsztyńscy wodociągowcy w #hot16challenge2
Autor: UM Olsztyn Olsztyńscy wodociągowcy w #hot16challenge2

#hot16challenge2 to jedno najpopularniejszych hashtagów używanych w mediach społecznościowych w ostatnich miesiącach. Teraz wyzwanie przyjęli też olsztyńscy wodociągowcy! Zobaczcie, jak im poszło na ESKA Olsztyn.

Od początku trwania drugiej edycji #hot16challenge w serwisie YouTube umieszczono już blisko 4 tysiące nagrań. Pracowników PWiK nominowali do tego wyzwania wodociągowcy z Kielc. Ta wiadomość błyskawicznie obiegła olsztyński zakład.

- Zabraliśmy się do pracy, zwłaszcza, że chodzi nie tylko o nagranie piosenki, ale również pomoc w walce z koronawirusem – mówi Anita Chudzińska, rzecznik prasowy olsztyńskich wodociągów. – Następnego dnia rano kolega przyniósł tekst. Troszkę go zmodyfikowaliśmy i dodaliśmy kilka wersów.

Część pracowników od razu zgłosiła się do udziału w nagraniu, ale do zrealizowania projektu zabrakło dwóch osób – Naszą ofiarą „padł” przechodzący akurat korytarzem informatyk Andrzej oraz dziewczyny z laboratorium Magda i Paula – dodaje Anita Chudzińska.

Nagranie dźwięku zrealizowali członkowie Teatrzyku Piosenki Satyrycznej „Czyści jak łza”. Ekipa służyła też dobrą radą i pomocą. Teledysk zrealizował zespół TV Kopernik. W teledysku w kolejności występują: Jacek Zyśk, Iwona Pietrzak, Tomek Wilk, Ewa Źródlewska, Aneta Milewska, Andrzej Piotrowicz, Magda Bałdyga, Paula Banach i Piotr Duliszewski.

Zobacz też: Klerycy nagrali prawdziwą petardę! W sutannach rapują o powołaniu [WIDEO]

Kortowiada 2020 Online
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE