Klerycy nagrali prawdziwą petardę! W sutannach rapują o powołaniu [WIDEO]

2020-05-30 13:26
Klerycy nagrali prawdziwą petardę! W sutannach rapują o powołaniu
Autor: YouTube Klerycy z Ełku podjęli wyzwanie #hot16challenge2

Akcja #Hot16Challenge2 zatacza coraz szersze kręgi. Po przyjęciu wyzwania przez aktorów, gwiazdy sceny muzycznej, sportowców i polityków przyszedł czas na duchownych. Najpierw do sieci trafił klip rapującego biskupa, a teraz kleryków z seminarium duchownego w Ełku. Zobaczcie wideo na ESKA Olsztyn.

Hot16challenge2 - wyzwanie podjęli klerycy z seminarium duchownego w Ełku

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani, jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem. Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.

Niedawno pisaliśmy o pierwszym biskupie, który podjął wyzwanie #hot16challenge2 i nagrał szesnaście wersów rapu, nominując przy okazji kolejne osoby. Wśród nich znaleźli się klerycy z seminarium duchownego w Ełku.

- Księże biskupie dziękujemy za nominację. Pomimo trwającej sesji przyjmujemy wyzwanie. Wspieramy wszystkich, którzy walczą z koronawirusem w Polsce i na świecie nie tylko ofiarą materialną, ale przede wszystkim modlitwą. A to jest nasza odpowiedź! - zapowiadają swoje nagranie klerycy.

Klerycy nominowali do akcji: WSD "Hosianum" w Olsztynie, WSD Diecezji Warszawsko-Praskiej, Siostry Karmelitanki Bose z Wityn, Ks. Mariusz Pawlina.

Dlaczego pszczoły są tak ważne? Miodobranie w Lublinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE