Summer Jam - II Festiwal Sportów Plażowych

i

Autor: Andrzej Brzozowski Summer Jam - Festiwal Sportów Plażowych

Eska Summer City Olsztyn! Baw się w wakacje z naszą ekipą [RELACJE]

2022-06-30 9:22

ESKA Summer City to więcej niż może Wam się wydawać! Przez całe wakacje będziecie mieli możliwość zabawy z olsztyńską ekipą Radia ESKA. Podpowiemy Wam, gdzie można spędzić wolny czas. Czekają na Was imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Wypatrujcie eskowego Joggera i naszej pomarańczowej ekipy. Gdzie już byliśmy, to możecie sprawdzić na eska.pl!

ESKA Summer City 2022 czyli rządzimy w Olsztynie oraz na Warmii i Mazurach! Oto nasze relacje z wizyt:

Pierwszy podjazd eskowej ekipy już za nami. W sobotę 25 czerwca spotkaliśmy się w Olsztynie podczas Summer Jam - Festiwalu Sportów Plażowych na plaży miejskiej CRS Ukiel.

Była to już druga edycja wydarzenia. W tym roku odbyły się trzy turnieje sportowe: siatkówki plażowej, piłki ręcznej plażowej oraz koszykówki ulicznej. Ponadto w programie imprezy znalazły się m.in. otwarte treningi plażowych odmian futbolu amerykańskiego, dedykowane dzieciom i młodzieży oraz liczne konkursy dla widzów. Wydarzenie zorganizowała Fundacja „Adrenaline.pl – zdrowie poprzez sport”. Zobaczcie naszą eskową fotorealację:

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy

VI Charytatywny Bieg o Złotą Monetę w Olsztynie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE