Wyślij swoje fotografie na konkurs „Nowy Sącz w obiektywie”. Zostało mało czasu

2022-01-13 7:51
Nowosądecki ratusz
Autor: Michał Rejduch

Jeszcze tylko do 20 stycznia można przesyłać fotografie na konkurs „Nowy Sącz w obiektywie. Po raz kolejny organizuje go Sądecka Biblioteka Publiczna. W tym roku na uczestników czekają 3 kategorie.

Czasu na zgłoszenie zdjęć zostało niewiele

Nadal można wysyłać zdjęcia na konkurs „Nowy Sącz w obiektywie. Fotografie muszą być zrobione w 2021 roku i przedstawiać wydarzenia lub życie w mieście właśnie z minionego roku. Jest też nowa kategoria „Odkryj Nowy Sącz”. Zwycięskie fotografie właśnie z niej zobaczą mieszkańcy miast partnerskich za granicą.

Świąteczne iluminacje w Muszynie

„Obraz miasta” to kategoria, w której można pokazać zabytki Nowego Sącza, architekturę, przyrodę, czy nietypowe spojrzenie na różne miejsca w mieście. Jeżeli chodzi o drugą kategorię „Wydarzenia”, to w tym przypadku czekamy na fotografie przedstawiające codzienne życie mieszkańców, zdjęcia z różnych wydarzeń, jakie w 2021 roku odbywały się w mieście. Na trzecią kategorię „Odkryj Nowy Sącz” przyjmujemy zdjęcia pokazujące zarówno zabytki, architekturę, ciekawe miejsca, jak i wydarzenia, które odbyły się w Nowym Sączu. Na każdą z kategorii można przesłać maksymalnie cztery fotografie — mówi Magdalena Zając z biblioteki.

Sonda
Wywołujecie zdjęcia?

Zdjęcia dziennikarzy Radia Eska Nowy Sącz na wystawie

Czasu na znalezienie ciekawych fotografii nie zostało nam dużo. Muszą one trafić do biblioteki do 20 stycznia. Potem zbierze się komisja, która wybierze najlepsze zdjęcia. Zostaną one pokazane na wystawie „Tak było – Nowy Sącz 2021”, podczas której będzie można zobaczyć również wybrane fotografie wykonane przez dziennikarzy Radia Eska, które znalazły się na eska.pl. Na wystawie zobaczymy również zdjęcia dziennikarzy innych sądeckich mediów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE