Uwaga kierowcy kolejne prace na drogach. Już od poniedziałku. Będą objazdy!

2021-05-09 18:00 DR
Na duże utrudnienia muszą się  przygotować kierowcy na powiatowej trasą Nowy Sącz  -  Florynka.
Autor: Dariusz Ryś Na duże utrudnienia muszą się przygotować kierowcy na powiatowej trasą Nowy Sącz - Florynka.

Na duże utrudnienia muszą się przygotować kierowcy, którzy jeżdżą powiatową trasą Nowy Sącz - Florynka. Drogowcy będą tam wylewać nowy asfalt.

Takie prace na tej trasie zaplanowano od 10 do 12 maja między godziną 8 a 19. W miejscu, gdzie będą wykonywane prace droga Nowy Sącz - Florynka będzie zamknięta.

W związku z takimi pracami droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Kamionka Wielka - Kamionka Wielka do skrzyżowania z drogą powiatową Królowa Górna - Ptaszkowa – Grybów - informuje Maria Olszowska z nowosądeckiego starostwa powiatowego.

Objazdy dla samochodów wyznaczono trasą krajową numer 28, wojewódzką 981 oraz lokalnymi drogami powiatowymi.

Utrudnienia czekają nie tylko kierowców, bo na czas prac rozkład jazdy zmienia też MPK Nowy Sącz. Chodzi o linię numer 37, która będzie skrócona do przystanku Kamionka Wielka – Urząd Gminy. Zmiana dotyczy jednak tylko kilku kursów. Szczegóły są na www.mpk.nowysacz.pl

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl