Tragedia na drodze. Rodzice małego dziecka zginęli w wypadku w Tylmanowej

2021-11-26 8:16
Wyypadek w Tylmanowej
Autor: OSP Ochotnica Dolna Tragiczny wypadek w Tylmanowej

Prokuratura i policja wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło w czwartek w Tylmanowej na drodze wojewódzkiej Stary Sącz – Nowy Targ. Samochód, którym jechała trzyosobowa rodzina, zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Zginęły dwie osoby.

Tragedia na drodze w Tylmanowej

Do wypadku doszło w czwartek w późnych godzinach wieczornych na drodze wojewódzkiej 969 w Tylmanowej. Policja ustaliła, ze samochodem kierowała 23-latka. Na zakręcie drogi wjechała ona w bariery ochronne i zjechała ze skarpy, uderzając w betonowy przepust. Kobieta trafiła do szpitala w Nowym Sączu. Niestety jej życia nie udało się uratować. Wraz z kobietą samochodem jechało kilkuletnie dziecko i mężczyzna, który siedział na miejscu pasażera z przodu. Pomimo długiej reanimacji 28-latek zmarł na miejscu.

"Obudź się! Żyj!" ​​​​​​Spot żywieckiej drogówki - w trosce o bezpieczeństwo pieszych

Ranne dziecko zostało przewiezione do szpitala w Nowym Targu – poinformowała w czwartek PAP Katarzyna Cisło z małopolskiej policji.

Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy spróbują dowiedzieć się, jak doszło do wypadku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE