Przed nami 9. edycja bitwy „Sądecki Beat”. Zgłosić może się każdy chętny!

2021-10-12 10:00
bitwa sądecki beat
Autor: www.palacmlodziezy.pl

Będą to już kolejne zawody dla tancerzy. Sprawdzić mogą się w nich amatorzy, ale też zawodowcy. Ważne, żeby poczuć rytm i dać się ponieść muzyce. Bitwa odbędzie się w sobotę na nowosądeckim Rynku.

W tych zawodach może sprawdzić się każdy, kto czuje rytm. Już za kilka dni w Nowym Sączu startuje bitwa breakdance „Sądecki Beat”, którą organizuje Pałac Młodzieży. Można przyjść tylko pokibicować, ale też spróbować swoich sił i powalczyć o nagrody.

Kocie planty w Nowym Sączu po remoncie

Będą to bitwy jeden na jeden. Każdy z uczestników prezentuje swoją solówkę, po czym sędziowie decydują, kto przechodzi dalej. Jurorzy będą oceniać trudność wykonywanych figur tanecznych, elementy taneczne, ruch. To wszystko uczestnicy będą wykonywać do muzyki przygotowanej przez nas – mówi Sławomir Dobosz, koordynator zawodów.

Sonda
Oglądasz "Taniec z Gwiazdami"?

Organizatorzy przygotowali kilka kategorii wiekowych dla uczestników. Sprawdzić mogą się maluchy (do 8 lat), juniorzy (8-12 lat), kadeci (12-15 lat), oraz seniorzy (powyżej 15 lat). Do zawodów można zgłosić się tuż przed startem bitwa breakdance „Sądecki Beat” rusza już w sobotę o godzinie 11 na nowosądeckim Rynku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE