Pogoda Kraków i Małopolska. Jaka pogoda we wtorek 18.05.2021?

2021-05-18 5:00
Pogoda Kraków i Małopolska. Jaka pogoda we wtorek 18.05.2021?
Autor: Radio ESKA Pogoda Kraków i Małopolska. Jaka pogoda we wtorek 18.05.2021?

Jaka pogoda we wtorek, 17 maja w Krakowie i w Małopolsce? Najbliższe godziny nie zapowiadają się optymistycznie. Co więcej, obowiązuje I stopień alertu wydanego przez IMGW. Do której? Jak będzie dokładnie pogoda w Krakowie i w Małopolsce? Sprawdźcie w naszym materiale.

Pogoda Kraków i Małopolska. Jaka pogoda we wtorek 18.05.2021?

Ostatnie dni w pogodzie nas nie rozpieszczają. Od niedzieli w Krakowie i w Małopolsce mamy przelotne opady deszczu. Temperatura również nie należy do najwyższych. Jak długo utrzyma się taka aura? Jaka pogoda w Krakowie i w Małopolsce we wtorek, 17 maja. Niestety nie mamy dla was najlepszych informacji. Pogoda w Krakowie i w Małopolsce we wtorek przypominać będzie tę z poniedziałku. Czekają nas przelotne opady deszczu. Co więcej, do godziny 14.00. obowiązuje alert pierwszego stopnia wydany przez IMGW.

Raport z anteny 17.05, godz.10

Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Prognozowana całkowita suma opadów od 30 mm do 50 mm. - czytamy w komunikacie.

Na termometrach w Krakowie zobaczymy maksymalnie 14 stopni Celsjusza. Im bardziej na południe tym będzie chłodniej. W Zakopanem tylko 10 stopni Celsjusza.

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Źródło: Pogoda Kraków i Małopolska. Jaka pogoda we wtorek 18.05.2021?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE