Wiaty rekreacyjne nad Kamienicą w Nowym Sączu

i

Autor: Michał Rejduch Wiaty rekreacyjne nad Kamienicą w Nowym Sączu

Nowe miejsce do rekreacji w Nowym Sączu. Nie uwierzycie, gdzie powstało!

2021-12-17 7:57

Mieszkańcy Nowego Sącza będą mogli korzystać z nowego miejsca do rekreacji. Gotowe są już dwie wiaty z miejscami do grillowania, które wybudowano z pieniędzy pochodzących z budżetu obywatelskiego Nowego Sącza. Gdzie je znajdziemy?

Wiaty to pomysł mieszkańców

Nowe miejsce do rekreacji i wypoczynku pojawiło się na mapie Nowego Sącza. Tym razem w dzielnicy Falkowa nad rzeką Kamienicą w pobliżu „Skałek”. To dwie drewniane wiaty z miejscem na grilla. Są tam też stoliki i ławki.

Kocie planty w Nowym Sączu po remoncie

Zadanie nosi tytuł „Kierunek – miejsce grillowe. Pokochaj Falkową. Budowa miejsca rekreacji wraz z budową wiat oraz elementów małej architektury". Czyli to kolejne miejsce dla mieszkańców Nowego Sącza, gdzie będzie można przyjść z rodzinami, odpocząć, a także rozpalić grilla – wyjaśnia Jakub Pędzich z nowosądeckiego Urzędu Miasta.

Wiaty nad Kamienicą w Nowym Sączu

i

Autor: Michał Rejduch Wiaty rekreacyjne nad Kamienicą w Nowym Sączu
Sonda
Gdzie wolisz odpoczywać?

Do wiat bardzo łatwo dotrzeć. Znajdują się one w lesie przy drodze prowadzącej od końca ulicy Jamnickiej do rzeki Kamienicy. Budowa kosztowała blisko 150 tysięcy złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE