Duże ilości narkotyków w rękach sądeckich policjantów. Mundurowi namierzyli też właściciela!

2022-12-27 17:12
Duże ilości narkotyków w rękach sądeckich policjantów
Autor: KMP Nowy Sącz Duże ilości narkotyków w rękach sądeckich policjantów

Ponad 200 gramów środków odurzających zabezpieczyli sądeccy policjanci w jednym z mieszkań w Nowym Sączu. Zarzuty usłyszał też 37-latek, do którego narkotyki należały.

Policjanci, którzy w sądeckiej komendzie zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 37-letni mieszkaniec Nowego Sącza może posiadać narkotyki. Kilka dni później mężczyzna był już w rękach mundurowych.

Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze znaleźli przy nim 50 gramów marihuany. Następnie, w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania sądeczanina, policjanci znaleźli różnego rodzaju opakowania, w których znajdował się susz roślinny. Po przebadaniu i zważeniu zabezpieczonego suszu okazało się, że sądeczanin posiadał łącznie ponad 200 gramów marihuany – mówi Justyna Basiaga z policji w Nowym Sączu.

37-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności. 

Prokurator zastosował wobec 37-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

QUIZ. TO wydarzyło się w 2022 roku. Myślisz, że będzie łatwo? Pomyśl jeszcze raz!

Pytanie 1 z 15
Niewątpliwie największym (i zarazem najgorszym) wydarzeniem mijającego roku była bandycka napaść Rosji na Ukrainę. Dziś mamy...

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE