Absolwenci „Samochodówki” spotkają się po latach

2021-10-11 12:00
Sądecka samochodówka
Autor: Michał Rejduch

W zeszłym roku Zespół Szkół Samochodowych z Nowego Sącza obchodził 65-lecie istnienia. Z tej okazji miał się odbyć zjazd absolwentów, jednak wybuch pandemii koronawirusa pokrzyżował plany organizatorów. Spotkanie przełożono na ten rok.

To będzie wielkie spotkanie po latach. Już  w sobotę, 16 października zaplanowano pierwszy zlot absolwentów sądeckiej samochodówki. To z okazji 65 urodzin szkoły, które przypadły 2020 roku, ale wtedy pandemia korona wirusa pokrzyżowała plany i zjazd trzeba było odwołać. Teraz organizatorzy zapraszają wszystkich absolwentów samochodówki.

Zlot zabytkowych pojazdów w Nowym Sączu

Na zjazd serdecznie zapraszamy: Wszystkich nauczycieli, tych emerytowanych, jak i tych obecnych. Absolwentów wszystkich roczników niezależnie od typu szkoły oraz naszych sympatyków i współpracowników. Obecni również będą przedstawiciele władz samorządowych i państwowych. Planujemy wręczenie wyróżnień dla absolwentów, nauczycieli – czytamy na stronie internetowej szkoły.

Sonda
Czy w FSO wciąż powinny być produkowane samochody (gdyby było to możliwe)?

Zlot absolwentów sądeckiej samochodówki już 16 października. W planie poza zwiedzaniem szkoły jest też zlot zabytkowych samochodów. Dokładny program spotkania znajdziecie TUTAJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE